Ani bir masraf çıktığında çoğu insan kendisini eli kolu bağlanmış hisseder. Ancak durum düşündüğünüz kadar ümitsiz olmayabilir. İşte hemen hızlı para bulmanın ve elde etmenin yolları.

  1. Eski telefonunuzu satın

  Bir araştırmaya göre tüketicilerin yarısının eski bir telefonu daha mevcut. Günümüzde her ne kadar akıllı telefonlar yaygınlaşşa da, şarj süresi, boyutu, nostaljisi vb. sebeplerle eski telefonlar hala çok ilgi görmekte. Eğer bir de telefonnunuzu özenli bir şekilde kullansı iseniz, gayet iyi bir fiyata satabilirsiniz.

  2. Size gelen kullanılmamış hediyeleri satın

  Doğum günü, iş başlangıcı, ev değişikliği ve daha birçok sebeplerle hepimiz mutlaka hediyeler almışızdır. Şöyle geriye dönüp baktığınızda köşede bucakta kalmış para eden birkaç hediye bulmanız kuvvetle muhtemeldir. Hemen temizleyip online satış sitelerine koymayı deneyin.

  3. Evden satış temsilciliği yapmayı deneyin

  Günümüzde birçok firma bir işyerine gitmeden evden de satış yaptırıp para kazanma fırsatı sunuyor. Bu tür çalışma şeklinin avantajı, işverene yük getirmemesi ve çalışanın boş vakitlerini değerlendirip hatta ek iş yapmasına fırsat vermesi. Bayanlar için bu tür iş olanakları daha fazla görünüyor. Örnek bir iş ilanı aşağıda ..

  https://kozmetik.avon.com.tr/temsilcibasvurusu?exm=Y15:C12:diap_reprecdisplay:quisma:nso_quisma_nativeads